Hakkımızda

BİKSAN iş yaşamını hizmetlerimizle farklılaştırıyoruz. Onların bünyesinde hizmet veren bir servis anlayışla; hızlı ve etkili çözümler üreten, yaratıcı fikirlerle donatılmış, profesyonel bir anlayış ve amatör bir ruhla çalışan yetkinlikte, kesintisiz üretim, organize edilmiş bir program dahilinde iş akışı, ORTAK VE KİRACILARIMIZIN memnuniyetine cevap veren hizmetler, modern teknolojilerle üretim ve yüzde yüz kalite anlayışında hizmet.


DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik, İşbirliği, Esneklik.


BİKSAN ÇÖZÜMCÜLÜĞÜ

ORTAK VE KİRACILARIMIZIN ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanarak planlanan hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve yöneticileriyle, ORTAK VE KİRACILARIMIZA hizmet verir.


BİKSAN YARATICILIĞI

ORTAK VE KİRACILARIMIZIN sürekli değişen ihtiyaçlarının ve koşulların farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde kendimizi, farklı olan ve farklı kılan olarak algılarız. ORTAK VE KİRACILARIMIZIN yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçenekler sunarız.


BİKSAN GÜVENİLİRLİĞİ

ORTAK VE KİRACILARIMIZ açısından fiyat, kalite ve zamanlama ile etki unsurlarını güvenecekleri hizmeti sunarız.


BİKSAN İŞBİRLİĞİ

Çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü, o uygulama prensibimizle birleştirerek, hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin halde tutar.


BİKSAN ESNEKLİĞİ

Değişen koşul ve şartların yarattığı değişen ORTAK VE KİRACILARIMIZIN ihtiyaçlarının takibi ile hafıza yaratma ve etkin sonuç almak amacıyla tasarım, üretim, pazarlama ve sunumu ORTAK VE KİRACILARIMIZIN bulunduğu koşullara uygun olarak hayata geçirmektir.