Başkan'dan

Saygıdeğer üyelerimiz; Çalışan, üreten arkadaşlarımız;

Üretimin, emeğin, ticaretin merkez üssü olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesin de (İOSB) yer alan kooperatifimiz 1985 yılında kurulmuş olup, bölgede sınırları içinde (ilk iskan – ilk tapu vs.) hizmette ilkleri gerçekleştirerek bugün müstakil tapulu işyerlerimizde faaliyet göstermekteyiz.

Sınırlı miktarda arazinin yer aldığı kooperatifte, çok sayıda ağaç ve yeşil alanın yer almasının yanı sıra enerji, su, çöp gibi çevre sorunlarını da çözüme kavuşturarak bölgeye kesintisiz iletişim sağlanmaktadır. 7/24 devamlı güvenlik hizmeti verilerek çalışanlarımızın güven ortamında üretim yapmasına destek olunmaktadır. BİKSAN İŞ İOSB içerisinde tescilli bir marka olup, atölye blokları %100 doluluk oranına sahiptir. Projelendirme aşamasında kooperatifimizin hemen yanı başına konumlandırılmasına katkıda bulunduğumuz METRO istasyonu ile sitemize ulaşım kolaylaşmıştır.

Gelişen teknolojiye uyum sağlamak ve sitemizin elektronik ortamında tanıtımını yapmak üzere, sizlerle daha çabuk iletişim kurmak için, e-mail (elektronik posta) yoluyla hızlı, bedelsiz, zahmetsiz, kesintisiz iletişime geçmek amacıyla www.biksan.org.tr adıyla kurulu sitemizi yeniledik. Web sitemizden tüm kullanıcılar faydalanabileceklerdir (İş ilanları – eleman arama kayıtları – firma iletişim bilgileri vs. )

Web sitemizin yenilenmesi vesilesiyle, kooperatifimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, çalışanlarımıza ve bizleri destekleyen üyelerimize, yönetim ve denetim kurullarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ürettikçe kazanacağımız, kazandıkça refah ve gelişmişlik seviyemizin artacağı bilinciyle, birlik beraberlik içerisinde güncellenen web sitemizin kooperatifimize, çalışanlarımıza yararlı olması inancıyla saygılarımı sunuyor, sevdiklerinizle birlikte bol kazançlı, sağlıklı, huzurlu, başarı dolu ve terörsüz günler diliyorum.

Nuri KONAK
Yönetim Kurulu Başkanı